پنجشنبه 05 آذر 1394
 
 
 
 جستجوی اخبار
 اخبار و رویدادها
کمينه
تعداد نظرها: 0 نظر تعداد بازدید: 1832 

همزمان با روز جهاني گردشگري:
مراسم اختتاميه ششمين جشنواره راهنمايان گردشگري ايران در اروميه برگزار شد

 

به گزارش سايت اطلاع رساني استانداري آذربايجان غربي،‌ صبح امروز با حضور تورگردانان كشور، معاون عمراني استاندار آذربايجان غربي، مديركل سازمان ميراث فرهنگي،‌ صنايع دستي و گردشگري آذربايجان غربي و جمعي ديگري از مديران دستگاههاي اجرايي استان مراسم اختتاميه ششمين جشنواره راهنمايان گردشگري ايران در سالن امام علي (ع) اروميه برگزار شد.
مديركل ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري آذربايجان غربي در اين مراسم با تاكيد بر اينكه راهنمايان گردشگري مي‌توانند با فراهم نمودن فرصت‌هاي سرمايه گذاري داخلي و خارجي در توسعه و اقتصاد كشور نقش مثبت و موثري را ايفا كنند، افزود: كشور ايران ظرفيت هاي فراواني در حوزه گردشگري دارد كه اين امر ‌بستر مناسبي را براي رشد و رونق اين صنعت مهم در كشور فراهم نموده است .
ذوالفقاري ادامه داد: صنعت گردشگري متاسفانه بطور شايسته در كشور نهادينه نشده است كه ضروري است مسئولان اجرايي و فرهنگي با فراهم ساختن زيرساخت ها نسبت به رونق اين صنعت مهم و موثر در كشور اقدامات لازم را انجام دهند.
وي همچنين در خصوص برگزاري جشنواره تورگردانان ايران در اروميه اظهار نمود: برگزاري چنين جشنواره هايي موجب خودباوري و اعتلاي صنعت گردشگري كشور مي شود.
گفتني است جشنواره راهنمايان گردشگري ايران از سال 86 هر ساله در يكي از شهرهاي كشور برگزار مي شود كه پيش از اين در شهرهاي تهران، يزد، تبريز،‌رامسر و خوزستان برگزار شده است.
/12:47 ب.ظ

 


کد خبر:  25421
فرستنده: News Admin
گروه: اخبار استانداری
22222
امتیازدهی
اين مطلب تا چه ميزان مورد قبول شما واقع شد؟
نظرات

نام و نام خانوادگی (الزامی)

پست الکترونیکی (الزامی)

وب سایت

Enter the code shown above: