پنجشنبه 05 آذر 1394
 
 
 
 جستجوی اخبار
 اخبار و رویدادها
کمينه
تعداد نظرها: 0 نظر تعداد بازدید: 1289 

فرماندار ارومیه:
معتمدان انتخابات مجلس خبرگان رهبری در ارومیه انتخاب شدند

 

 فرماندار ارومیه گفت: معتمدان انتخابات میاندوره ای چهارمین دوره مجلس خبرگان رهبری در ارومیه انتخاب و معرفی شدند.
 وی با اشاره به اینکه در 24 خرداد ماه سال جاری، سه انتخابات همزمان در ارومیه و آذربایجان غربی برگزار می شود افزود: مرکزیت ثبت نام نامزدهای انتخابات خبرگان در سطح استان، فرمانداری ارومیه و زمان مراجعه داوطلبان انتخابات خبرگان از 15 تا 21 فروردین است.
جواد شریف نژاد اضافه کرد: اطمینان داریم در این دوره از انتخابات نیز مردم با حضور حداکثری خود حماسه سیاسی دیگری را رقم زده و زمینه افتخار و عزت روز افزون کشور را فراهم می کنند.
وی اظهار کرد: اعضای هیات های اجرایی در انتخابات با تمام توان برای حضور پرشور و حداکثری و حراست از آرای مردم تلاش می کنند.
فرماندار ارومیه ضمن تبریک سال جدید با اشاره به فرمایشات رهبر معظم انقلاب در مشهد مقدس، بیانات معظم له را نوید بخش پیروزی ملت ایران در برابر فشارها و توطئه ها و تحریمهای دشمنان دانست و اظهار امیدواری کرد مردم با حضور پرشور، منویات رهبر معظم انقلاب را به خوبی جامه عمل بپوشانند.
در این جلسه پس از رای گیری، در حضور نماینده شورای نگهبان و قوه قضاییه، هشت نفر عضو اصلی و پنج نفر عضو علی البدل معتمدان انتخابات میاندوره ای چهارمین مجلس خبرگان رهبری ارومیه انتخاب شدند.
 
/08:50 ق.ظ

 


کد خبر:  26292
فرستنده: News Admin
گروه: اخبار استانداری
22222
امتیازدهی
اين مطلب تا چه ميزان مورد قبول شما واقع شد؟
نظرات

نام و نام خانوادگی (الزامی)

پست الکترونیکی (الزامی)

وب سایت

Enter the code shown above: